Order

Duroc Penna

Kontakta Order

+46 8 630 23 75

order.mt.se@duroc.com
John Petersen

John Petersen

Order/Innesäljare

+46 8 630 23 75

order.mt.se@duroc.com
Susanne Lindgren-Duroc Machine Tool

Susanne Lindgren

Order/Innesäljare

+46 8 630 23 30

order.mt.se@duroc.com
Lena Hammarström

Lena Hammarström

Order/Innesäljare

+46 8 630 23 30

lena.hammarstrom@duroc.com

Försäljning Maskiner

Michael Håkansson

Michael Håkansson

Product Manager Machines / Product Manager Doosan

+46 70 373 60 23

michael.hakansson@duroc.com
Jimmy Kaukinen

Jimmy Kaukinen

Area Sales Manager

Distrikt Syd

+46 70 650 74 59

jimmy.kaukinen@duroc.com
Stefan Björklund

Stefan Björklund

Area Sales Manager

Distrikt Väst

+46 70 600 80 37

stefan.bjorklund@duroc.com
Niklas Sjökvist

Niklas Sjöqvist

Area Sales Manager

Distrikt Mitt

+46 70 259 10 75

niklas.sjoqvist@duroc.com
Fredrik Ljungberg

Fredrik Ljungberg

Area Sales Manager

Distrikt Öst

+46 70 825 78 62

fredrik.ljungberg@duroc.com
Jonas Arvidsson

Jonas Arvidsson

Area Sales Manager

Distrikt Norr

+46 70 856 23 71

jonas.arvidsson@duroc.com

Peter Stenberg

Area Sales Manager

Distrikt Väst

+46 73 344 14 99

peter.stenberg@duroc.com

Försäljning Verktyg

Anders Svensson

Anders Svensson

Product Manager Tooling

+46 70 555 32 64

anders.svensson@duroc.com
Dusko Dolle Mijatovic

Dusko Mijatovic

Area Sales Manager

+46 70 740 97 75

dusko.mijatovic@duroc.com
John Petersen

John Petersen

Order/Innesäljare

+46 8 630 23 75

order.mt.se@duroc.com

Fredrik Martinsson

Area Sales Manager Tools

+46 70 558 00 53

fredrik.martinsson@duroc.com

Service & Underhåll / Applikation

Kontakta Kundtjänst

+46 8 630 23 00

service.machinetool.se@duroc.com

Reservdelar

Kontakta Reservdelar

+46 8 630 23 30

service.machinetool.se@duroc.com

Ekonomi

Kontakta Ekonomi

+46 8 630 23 20

ekonomi.mt.se@duroc.com

Malin Gunnarsson

Financial assistant

Vislanda

+46 70-1411490

malin.gunnarsson@duroc.com

Faktureringsadress

Duroc Machine Tool AB / ePP Fack 700401 R007 106 54 STOCKHOLM

PDF-Fakturor: officefactory.mailinvoice@postenscanning.se

Invoice

Duroc Machine Tool AB / ePP Fack 700401 R007 106 54 STOCKHOLM

officefactory.ut.mailinvoice@postenscanning.se

Ledning

Mikael Högberg

CEO

+46 8 630 23 00

mikael.hogberg@duroc.com

Daniel Broman

CFO

+46 8 630 23 00

daniel.broman@duroc.com